RADİSSON BLU HOTEL CONFERENCE & AİRPORT HOTEL Küçükçekmece, İstanbul

Ulaşımda merkezi konumu ile maksimum 600 kişiye kadar gala düzenine sahip düğün, nişan veya kına organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz salon ile sizi unutamayacağınız bir deneyim ve ayrılmak istemeyeceğiniz bir konfora: Radisson Blu Conference & Airport Hotel ile davet ediyor. 7 metre tavan yüksekliği ve 700 m2 kullanım alanıyla balo salonu; hayatlarını bu otelde birleştirmeye karar veren çiftleri profesyonel ekip ile buluşturuyor. Siz sadece güne karar verin, gerisini Radisson ailesine bırakın. Hayallerinizdeki düğünü şıklığın, lezzetin ve profesyonel hizmetin buluştuğu noktada Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul’da gerçekleştirmek için iletişime geçebileceğiniz şık bir mekandır.

LAZZONİ HOTEL Sütlüce, İstanbul

Lazzoni Hotel hayallerin başlangıç yeri… Tasarım harikası mutlu yaşam alanları kuran Lazzoni Mobilya’nın Haliç sahilindeki 5 yıldızlı oteli Lazzoni Hotel çiftlerin mutluluk serüvenin ve yıllarca hayal edilen o özel günün ilk günlerinden itibaren hep yanlarında Otelin 132 odası, toplamda 1333 m² toplantı salonları, son derece keyifli bir spa ve hamam alanı ve restoranları ile bölgenin lüks ile tanışmasını sağlayan bir nokta. Davetler büyüleyici Haliç manzaralı terasta kokteyl ile başlamaktadır. 400 kişi kapasiteli balo salonu düğün ve davetlerde, sunum ve dekorasyon farkı ile çiftlerin dikkat çekici miktarda tercihi olmaktadır. Ayrıca mobilyada alışveriş yapan çiftlerinin düğün davetlerinden belli bir indirim hakkı kazandığı gibi düğün çiftlerinin evlerine yapacakları mobilya avantajlarında da güzel sürprizler beklemekte. Evlilik planları için Lazzoni Hotel kesinlikle ilk göz atılması gereken yerlerden biri…

HURRY İNN HOTEL Merter, İstanbul

Kendi masalınızı yaratacağınız ve sevdiklerinizin mutluluğunuza şahitlik edeceği bu özel günde tüm detayları Hurry inn ailesi sizin için düşünüyor. Misafirleriniz ''Hoş Geldiniz'' kokteyli ile karşılanırken, ışıltılı masalar ve eşsiz menü alternatifleri bu geceyi daha da unutulmaz kılıyor.

LEGANCY OTTOMAN HOTEL Fatih, İstanbul

Legacy Ottoman Hotel, 1911- 1926 yılları arasında İstanbul'a çok sayıda anıt bina kazandıran Mimar Kemalettin tarafından I. Abdülhamit Külliyesi yerine yapılan 4.Vakıf Han'ın otele dönüştürülmesiyle hayat bulmuştur. En unutulmaz gününüzü eşsiz boğaz manzarası ile süslemek isterseniz, kokteyl düzeninde 1000 kişi kapasiteli restaurantı yemekli organizasyonlarınız için 500 kişilik oturma kapasitesine dönüştürebilmektedirler. Gösterişten uzak kalmak isteyen; ancak sade bir şıklıktan ödün vermek istemeyen misafirlerimiz için de; kokteyl düzeninde 250, oturma düzeninde 150 kişi kapasiteli salonu sunmaktadırlar. Özenle hazırlayacakları düğününüz için, size sunacakları deniz manzaralı ve ferah salon alternatifleri, özel menü seçenekleri, güler yüzlü ve profesyonel ekibi ile Legacy Ottoman Hotel "tam istediğim gibi" dedirtecektir.

BEST WESTERN CİTADEL HOTEL Sultanahmet, İstanbul

Tarihi yarımada merkezinde, hem İstanbul’un kalbinde, hem de şehir karmaşasının dışında, deniz kıyısında yer alan Best Western Citadel Hotel, 25 standard, 6 suit olmak üzere toplam 31 özel tasarımlı, modern, konforlu odaları ile misafirlerine kusursuz hizmet sunan bir konaklama merkezidir. Otantik mimarili balo salonu, kahvenizi keyifle yudumlayacağınız, günün yorgunluğunu atacağınız cafesi, deniz manzaralı ve değişik tatlar bulacağınız restaurantları ile iş toplantısı, davet, kokteyl, seminer vb. etkinliklerde profesyonel ama sıcak hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir.

GRAND ANKA HOTEL Fatih, İstanbul

Düğün, davet, nişan, kurumsal etkinlikler için konferans ve davet alanı bulunmaktadır. 275 metrekare alana sahip salonda düğün organizasyonları gerçekleşmektedir. Dilediğiniz şekilde dekorasyonunu değiştirebileceğiniz salonda hayal ettiğiniz geceye sahip olabilirsiniz. Nikah masası giydirmeden başlayarak, gelin yoluna kadar her detayı düşünmekteler. Tavana konumlandırdıkları ışık sistemini de istediğiniz tonda ayarlayabilir, tavanı da istediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz. Çiçeklerle donatabilecekleri balo salonunda canlı çiçeklerden, yapay çiçeklere istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Dekorasyonu tamamladıktan sonra kokteyli, yemek, yemeksiz hizmetlerden birini seçerek, menü planlaması veya pasta içeriğine karar verebilirsiniz. Deneyimli ve usta aşçılardan oluşan mutfak ekibi isteğinize göre özel menülerde tasarlayabiliyor. Hayal ettiğiniz düğün hiç uzak değil!

EURO PARK HOTEL Beylikdüzü, İstanbul

Birlikte bir yaşama “Evet” diyeceğiniz o en özel günü unutulmaz kılmak üzere Euro Park Otel Ailesi yanınızda olmaktan ve düğününüzü tüm detaylarına kadar sizinle birlikte planlamaktan mutluluk duyacaktır. Euro Park Otelin deneyimli 'Banquet Ekibi' düşlediğiniz o özel günü gerçeğe dönüştürmek üzere sizi bekliyor. Gelin, düğününüz ile ilgili yapılması gereken tüm hazırlıkları bize teslim edin; size sadece birlikte geçireceğiniz mutlu bir yaşamın tatlı heyecanı kalsın. Birlikteliğinizin Euro Park Otel farkıyla sonsuza kadar sürmesi dileği ile...

CLARİON HOTEL Beyoğlu, İstanbul

Özel bir etkinlik ya da unutulmaz bir düğün daveti vermek isterseniz 140 kişilik kapasitesiyle Beyoğlu Balo salonu mükemmel bir mekan olacaktır.

RAMADA ENCORE İSTANBUL BAYRAMPAŞA Bayrampaşa, İstanbul

Gün ışığı alan 350 kişilik bölünebilen toplantı ve balo salonları kişiye özel hizmet anlayışıyla Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa toplantı ve minimal organizasyon taleplerinizi karşılayabilecek donanımı ile hizmetinizdedir.

FUAT PAŞA YALISI Sarıyer, İstanbul

Evlenecek çiftlerin en önemli telaşlarından biri hiç şüphesiz düğün mekanıdır. Dekordan, müziğe ve yemeğe kadar her şey o gece mükemmel olmalıdır. Boğaz'ın en görkemli noktalarından biri olan Büyükdere'deki Fuat Paşa Yalısı da bu anlamda çiftlerin sıkça tercih ettiği mekânlar arasında yer alıyor. Fuat Paşa Yalısı çiftlere hayalini kurdukları peri masalı gibi bir düğünü gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Fuat Paşa Yalısı gümüş, altın, akdeniz ve platin düğün paketleri sunmaktadır. Bu paketlerin içerisinde balayı odasında konaklama, hazırlık odası, nikah kokteyl süslemeleri, ziyafet salonu süslemeleri, karşılama kokteyli, ziyafet yemeği, dj, ses düzeni, dijital video çekimi, salonun led aydınlatmalarla aydınlatılması, movinghead sahne ışıkları ve ertesi gün çiftlere özel kahvaltı mevcuttur...